niedziela, 4 marca 2012

Nowości w Urokliwisku Gohy

Ten mijający weekend był dla nas bardzo pracowity. Efektem tej pracy jest wiele nowości w naszym sklepie, w końcu również internetowym :). Zawitały do nas nowe na polskim rynku węgierskie papiery do decoupage o pięknym wzornictwie. Ich cechą charakterystyczną jest to, że właściwie są to obrazki gotowe do wycięcia i przyklejenia na zdobiony przedmiot. Poniżej kilka z nich. Jak zwykle niestety jakość zdjęć dostarczana przez producentów nie jest zachwycająca, ale w rzeczywistości jakość druku jest bardzo dobra. Polecam je szczególnie do szybkiego ozdabiania przedmiotów.
Kolejną nowością są również papiery do decoupage, tym razem naszej rodzimej produkcji. Są to reprodukcje rysunków tworzonych przez polską artystkę.
Na koniec nowości papierowych - papiery ryżowe znanej włoskiej firmy Calambour z serii Digital Collection. Drukowane są na trochę grubszym papierze ryżowym niż ten, do którego Calambour nas przyzwyczaił. Przy ich produkcji stosowana jest cyfrowa technika druku. Uzyskiwane kolory są niezwykle żywe i intensywne. Wiele wzorów to gotowe obrazy, wystarczy je przykleić na blejtram, oprawić w odpowiednią ramkę i gotowe. Te same wzory dostępne są również w wersji klasycznej, na cienkim papierze do decoupage, takim jak Calambour Easy.


Dotarły do nas również jajka z przezroczystego plexi firmy Bovelacci. Są dostępne w rozmiarach 12, 14 i 16 cm. No i na sam koniec kilka serwetkowych rarytasów, jakie udało mi się zdobyć.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...