wtorek, 27 lipca 2010

Restauracja "La Gondola" w Świeradowie Zdroju

Jak co roku (to już u mnie swego rodzaju tradycja) pojechaliśmy na urlop do Świeradowa Zdroju - bardzo pięknego i klimatycznego uzdrowiska. Dużo zieleni, mało ludzi, czyli to, co tygrysy lubią najbardziej :).
Świeradów ostatnimi czasy z roku na rok się zmienia, co i raz mnie zaskakując. Tak było i teraz. Znajoma, u której zawsze wynajmujemy pokój, poleciła nam restaurację oddaloną trochę od "centrum" Świeradowa. Posłuchaliśmy się jej i nie żałowaliśmy. W bardzo miłej atmosferze stworzonej przez ciepły i elegancki wystrój wnętrza, nastrojową, cicho puszczoną muzykę oraz przemiłą i profesjonalną obsługę można nasycić ciało pysznymi potrawami. I nie myślcie, że zjecie tam tylko pizzę. Wybór innych dań jest bogaty i co najważniejsze w przystępnej cenie. A i porcje są ogromne :). Poniżej zamieszczam zdjęcia z dziennej "sesji fotograficznej". Później pokażę również zdjęcia z wieczornej sesji, które czekają na wolną chwilę, żeby je obrobić.Poniżej zamieszczam mapkę umiejscowienia restauracji "La Gondola".


Pokaż Restaurację "La Gondola" na większej mapie

7 komentarzy:

 1. O jak miło, że ktoś odwiedza moje tereny :)
  Trafny wybór miejsca do odpoczynku :)
  Pozdrowienia od różanego...

  OdpowiedzUsuń
 2. Różany Aniołku co roku pojawiamy się w Świeradowie. Czasami nawet kilka razy w roku (jeszcze będę w sierpniu na 4 dni). A trwa to już od 11 lat. I końca nie widać.... :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przejeżdżałam koło tego budynku niedawno - w drodze ze Lwówka do Kłodzka. I w sobotnie popołudnie miasto wydawało się wymarłe... Nie potrafiłabym wypoczywać w takim miejscu - ja mogę tylko jechać gdzieś na dzień lub dwa i zwiedzać, zwiedzać, zwiedzać... do oporu :) Szkoda mi czasu na inne formy wypoczynku - chyba bym się tam zanudziła :)

  http://anek73.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. mmm sam wystrój już zachęca:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne wnetrza. Nazwa jedynie, nie bardzo do miejsca pasuje. Ale kto by się tym przejmował.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kajka w Świeradowie pan Sobiesława Zasada zainwestował i wybudował gondolę by można było oglądać okolice tegoż uzdrowiska powiedzmy z "lotu ptaka". Słowo gondola obecnie jest znane w Świeradowie dlatego myślę, że nazwa restauracji jest "La Gondola". Ale będąc w sierpniu w Świeradowie zapytam jaka była myśl przewodnia w tworzeniu nazwy (zaciekawiło mnie dlaczego właśnie "La Gondola")
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Pochwalam idee zdjęciowania toalety w restauracji - mówi ona wszystko o właścicielach i podejściu do klienta. :) W świeradowie nie byłam już łohoho ale swój pobyt tam do tej pory wspominam jako niezwykle udany :).

  pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...