poniedziałek, 2 czerwca 2014

Sklep stacjonarny scrapbooking, decoupage na Podskarbińskiej w Warszawie otwarty!

W miniony wtorek, 27 maja, po prawie półrocznej przerwie, otworzyłam sklep stacjonarny w nowym miejscu. Tutaj znajdziesz informacje, jak do niego dojechać.

Sklep znajduje się w dwóch pomieszczeniach. W pierwszym na wieszakach wiszą klasyczne papiery do decoupage, a obok na regałach ustawiłam farby i wszelkiej maści preparaty do decoupage i scrapbookingu: kleje, podkłady, lakiery, preparaty do transferów, masy strukturalne, patyny, konturówki i wiele innych. Tutaj znajdziesz też szeroki wybór pędzli i narzędzi niezbędnych każdemu, kto zajmuje się rękodziełem.

Część sklepu z farbami, preparatami i narzędziami

Wieszaki z klasycznymi papierami do decoupage

Regał z papierami do scrapbookingu

W drugim pomieszczeniu na trzech wysokich regałach swoje miejsce znalazły serwetki. Te pudła obok regałów, to również serwetki, których nie mamy czasu wstawić do sklepu internetowego. Ale można je oczywiście kupić w sklepie stacjonarnym.

Regały z serwetkami, a obok nich pudła z ... serwetkami czekającymi na wstawienie do sklepu internetowego

W tym samym pomieszczeniu umieściłam również na półkach i regałach szereg surowych przedmiotów do zdobienia wykonanych z drewna, MDF, szkła, metalu.

Regały i półki uginające się od surowych przedmiotów czekających na ich ozdobienie
Kolejne regały z surowymi przedmiotami z drewna, MDF, szkła, ceramiki, metalu

Na przeciwległej ścianie przygotowałam kącik z moimi przykładowymi pracami wykonanymi różnymi technikami. Dzięki tym ozdobionym przedmiotom łatwiej jest mi np. zaprezentować efekt, jaki można uzyskać za pomocą konkretnego preparatu lub pokazać, co będziemy robili na warsztatach.

Mini galeria moich prac wykonanych różnymi technikami

I na koniec, na dwóch stołach ustawionych po środku pomieszczenia miejsce znalazły papiery ryżowe, papiery klasyczne w mniejszych rozmiarach, papiery do scrapbookingu, papiery do techniki 3D.

Stoły z papierami ryżowymi, papierami do techniki 3D, klasycznymi

A w następnym poście pokażę Wam, jak skrzynka przerodziła się w wielką stertę, czyli wielką wyprzedaż w sklepie stacjonarnym :).

5 komentarzy:

 1. O proszę, wreszcie będę miała po drodze sklep:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. ehhh szkoda że na takim wygwizdowie:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż, wszystkim się nie dogodzi :). Jednym przeszkadza, że nie ma gdzie zaparkować samochodu, tak jak w poprzednim lokalu na Oleandrów, innym że na wygwizdowie (ciekawe Anonimowy, czy pofatygowałaś(eś) się do mnie przyjechać i ocenić, czy to rzeczywiście taki wygwizdów?)
   Czy to naprawdę tak daleko? Akurat ten rejon Pragi jest bardzo dobrze skomunikowany z całą Warszawą zarówno dla osób poruszających się samochodem jak i komunikacją miejską. Dogodny dojazd autobusem jest od strony Dworca Wschodniego, spod którego można dojechać niemal bezpośrednio pod nasz sklep (ok. 300 m spaceru nikomu nie zaszkodzi). A do Dworca Wschodniego można łatwo dojechać komunikacją miejską czy SKM. Poza tym za chwilę w rejonie będzie otwarta stacja metra. A dla osób chcących przyjechać samochodem jest dużo miejsc do parkowania i co najważniejsze nie ma tutaj strefy płatnego parkowania.
   Twój komentarz skłonił mnie do jeszcze jednej refleksji. Jak to jest, że gdy ktoś na blogu chce wystawić komentarz o negatywnym wydźwięku, to zawsze pisze to jako Anonimowy? Wstydzisz się swojego zdania? Pozdrawiam i życzę więcej odwagi.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...