piątek, 23 maja 2014

Zapraszam na oficjalne otwarcie sklepu stacjonarnego i pracowni Urokliwisko Gohy

W końcu się udało. Po wielu tygodniach pracy zakończyliśmy przygotowywanie pomieszczeń sklepu stacjonarnego i pracowni w nowej lokalizacji. Część pomieszczeń pachnie jeszcze farbą, ale nareszcie mogę powiedzieć: GOTOWE. Z tej okazji zapraszam wszystkich na

OFICJALNE OTWARCIE SKLEPU STACJONARNEGO I PRACOWNI
27 maja 2014 roku (wtorek), godz. 12 - 19
Podskarbińska 32/34, bud. 54, lok. 30, I.p

SPRAWDŹ, JAK DO NAS DOTRZEĆ?Przygotowałam dla Was kilka niespodzianek. Niektóre, dla zachęty, zdradzam Wam już teraz:

 • 15% rabatu na zakupy w dniu otwarcia dla każdego, kto zarejestruje się na wydarzenie i pokaże nam wydrukowany bilet lub mail potwierdzający rejestrację
 • "Tania skrzynka" - cóż to takiego? Dopiero rozpakowując paczki i układając wszystko na miejscu zobaczyłam, ile w ciągu tych prawie 10 lat działalności uzbierałam przedmiotów do późniejszego zdobienia. Ich ilość, zebrana w jednym miejscu, skłoniła mnie do pewnej refleksji. Toć ja tego w życiu nie przerobię! Postanowiłam więc podzielić się z Wami moimi zbiorami po obniżonej cenie. To właśnie jest ta "Tania skrzynka" (a właściwie zrobiła się z tego już całkiem spora sterta :) ).

Odwiedzając mnie w tym dniu, jako pierwsze zobaczycie, że nabyte doświadczenie w zdobieniu może przydać się nie tylko przy tworzeniu kolejnego chustecznika, skrzyneczki czy też szkatułki. Ale jeżeli jesteś ciekawa do czego, to kliknij w poniższy przycisk i zarejestruj się na wydarzenie. Oczywiście rejestracja nie jest obowiązkowa, ale nie zrezygnujesz chyba z rabatu?

weź udział

Na stronie wydarzenia znajduje się link do strony, w której opisane zostało, jak do nas dojechać. Osoby, które nie chcą się rejestrować, zapraszam do odwiedzenia tej strony:

6 komentarzy:

 1. Gratuluję:) Już się zarejestrowałam;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To wszystkiego dobrego Goho!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowym miejscu! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...