poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Zajęcia craftowe na pokazie nowej linii mebli IKEA

Pod koniec marca uczestniczyłam w pokazie nowej linii mebli firmy IKEA. Oprócz prezentacji mebli, o których piszę na moim nowym blogu o wnętrzach, organizatorzy zapewnili uczestnikom kilka innych atrakcji. Jedną z nich były zajęcia craftowe. Jak się pewnie domyślacie z chęcią wzięłam w nich udział. Na zajęciach w miłym towarzystwie ozdobiłam deseczkę z napisem "coffee" do zawieszenia w nowej pracowni. Ponieważ nie było wystarczająco dużo czasu na jej "dopieszczenie" na miejscu, kończyłam ją w domu. Pierwsze dwa zdjęcia przedstawiają wersję końcową.A tak wyglądała deseczka przed zakończeniem prac na zajęciach.Prezentowane nam meble bardzo mi się spodobały, w związku z tym postanowiłam pokazać je mojej rodzinie. I tak pojawiliśmy się ponownie kilka dni później. Impreza zorganizowana była na najwyższym poziomie. Oprócz warsztatów craftowych organizatorzy zapewnili strawę zarówno dla ducha (występy aktorów, prezentujących na wesoło scenki rodzajowe z życia domowego), jak i dla ciała (warsztaty kulinarne prowadzone przez sympatycznego mistrza kuchni Pana Karola). Mąż z córką udali się na warsztaty kulinarne, ja natomiast postanowiłam wykonać jeszcze jedną deseczkę, tym razem z napisem "tea". W przerwie między występami dołączyli do nas aktorzy.
Deseczka z napisem "tea" również nie została dokończona, tym razem z powodu braku piły, której zakazano używać ze względów bezpieczeństwa.


Obecnie zajmuję się kończeniem deseczki z napisem "tea". Całość zaprezentuję, jak już będzie gotowa i zawiśnie w pracowni.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...