poniedziałek, 19 grudnia 2011

Jedna serwetka - cztery obrazki

Zanim przejdę do meritum chcę Was zaprosić na ostatnie przedświąteczne zakupy w sklepie stacjonarnym. Ponieważ Święta już w następny weekend ja też muszę zrobić sobie przerwę i zająć się przygotowaniami do świąt. Dlatego też w najbliższym tygodniu sklep stacjonarny będzie zamknięty, oprócz wtorku, 20 grudnia. W tym dniu, w godzinach 14 - 20 zapraszam na Happy Hour w Urokliwisku Gohy. Dlaczego szczęśliwe godziny? Ponieważ będzie wtedy obowiązywał rabat 10% na cały asortyment dostępny w sklepie.

Dzisiaj kolejny przykład jak można niskim nakładem kosztów wykonać ciekawe prace. W ostatniej dostawie serwetek, jaka dotarła do sklepu (jeszcze nie wstawiona do sklepu internetowego, ale do nabycia w sklepie stacjonarnym), była bardzo ładna serwetka, która od razu wpadła mi w oko - z czterema różnymi kwiatami, tak wykonana, że wystarczyło wyciąć i nakleić na podobrazie, żeby powstały cztery piękne obrazki. Na każdym obrazku namalowałam obramowanie w kolorze zielonym tak dobranym, aby pasował do zieleni liści. A oto efekt, jaki uzyskałam:

7 komentarzy:

 1. Piękne obrazki!
  I świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie to wyszło, serwetka szałowa :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przygotowuję coś bardzo podobnego na prezent gwiazdkowy. Bardzo fajnie prezentują się Twoje obrazeczki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna ta serwetka, mam nadzieję, że będzie ją można kupić w sklepie internetowym :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna ta serwetka - czemu ja jej nie widziałam jak byłam u Ciebie...:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dopiero teraz trafiłam na tego posta... jestem szczęśliwą posiadaczką takiej właśnie serwetki ale nie bardzo wiedziałam, jak ją sensownie wykorzystać, żeby pokazać cały jej urok :))) Pomysł zankomity, dziękuje serdecznie za podpowiedź!!!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...