poniedziałek, 4 kwietnia 2011

Wyniki losowania Candy

Dziękuję wszystkim za udział w moim candy. Było mi niezmiernie miło, gdy widziałam, jak z dnia na dzień przybywa wpisów i ile dzięki temu poznałam nowych, ciekawych blogów :).

A teraz ogłoszenie wyników losowania, na które pewnie z niecierpliwością czekacie. Tym razem losującą sierotką był komputer. Skorzystałam ze strony Research Randomize. Spośród 96 wpisów został wylosowany wpis numer 8. Gina z Chałupkowa, gratuluję zwycięstwa.

Wynik losowania szczęśliwej "8"

Ale to jeszcze nie wszystko. Postanowiłam dodatkowo przyznać nagrodę dla najmłodszego uczestnika zabawy. Jest nim 9-letni Kuba, który dzielnie poczyna sobie przy zdobieniu przedmiotów. Brawo dla Kuby, jego Rodziców i sprawczyni wszystkiego, jego Cioci.

12 komentarzy:

 1. Gratuluję zwycięzcom :) cóż jak zwykle nie miałam szczęścia :)ale kto nie ma szczęścia w grze to ma gdzie ?...indziej :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i przy okazji zapraszam na swoje candy na edzia-goodies:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ajajaj... Gratuluję,a jednak szkoda, że to nie ja ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. I ja gratuluję serdecznie!

  pozdrawiam, Jagodzianka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje:) I pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziekuje Gosieczko za mila zabawe a gratulacje sle dla Giny i malego Krzysia!duzo usmiechu

  OdpowiedzUsuń
 7. ale niespodzianka !!!!
  Gosiu dziękuję bardzo !!!
  z wrażenia aż mi słów brakuje :)

  pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję zwyciężczyni i bardzo dziękuję za brawa :). Razem z Kubą cieszę się za wyróżnienie. Pozdrawiam serdecznie, ciocia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo dziękuję za dodatkową nagrodę. Bardzo się cieszę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo przepraszam, że tak późno piszę ale przerwa świąteczna zrobiła swoje. Święta to spotkania z rodziną i zero komputera a potem pobyt u babci i nie miałem jak odpisać. Mimo to muszę napisać, że przesyłka doszła do mnie w piątek przed świętami i BARDZO ale to BARDZO mnie UCIESZYŁA!!!!!!! Za wszystkie prezenty przysłane w tej paczce bardzo dziękuję!!! Nie myślałem, że ta paczuszka będzie taka DUŻA i już to było dla mnie wielką niespodzianką. Dlatego jeszcze bardziej dziękuję.To był dla mnie najlepszy ZAJĄCZEK w życiu, bo był pełny niespodzianek. Mamy z mamą tylko jedną malutką prośbę. W paczce były 2 kleje.Jeszcze takich nie używaliśmy a dopiero uczymy się techniki decoupage.Czy moglibyśmy prosić o informację jak go używać. Wiemy, że jest to klej do tkanin. Chcemy go z mamą dobrze wykorzystać. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...