poniedziałek, 1 listopada 2010

W Święto Zmarłych wróciłam do żywych

W końcu wredny wirus ze mną przegrał. Powoli odzyskuję siły. Od jutra będę już w pracowni. Jak to mówią nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :). W trakcie choroby wyciągnęłam w końcu z komody swoje dawno temu kupione zapasy koralików, kamyczków i zaczęłam stawiać pierwsze kroki w robieniu biżuterii. Muszę Wam powiedzieć, że to też wciąga jak i decoupage. To już chyba uzależnienie od "craftu". Może by tak wymyślić nazwę na to uzależnienie?

Przez ten czas znaleźliśmy z mężem wolną chwilę na obrobienie zdjęć bombek, które niedawno zrobiłam. Wszystkie w stylu retro. Same szarości, na separatorach wzory z serwetek, ale za to każda z nich ma inny tył. Póki nie zrobiłam zdjęć biżuterii, zapraszam do oglądania bombek. A chętnych na wykonanie takich bombek pod moim okiem zapraszam na kurs.


Bombka nr 1 widok z przodu

i widok z tyłu

Bombka nr 2 widok z przodu

i widok z tyłu

Bombka nr 3 widok z przodu

i widok z tyłu

Bombka nr 4 widok z przodu

i widok z tyłu
Do każdej z tych bombek powstaje również pudełko ozdobione w podobnym stylu - takie ekskluzywne opakowanie. Niedługo je pokaże.

6 komentarzy:

 1. Prekrasni radovi!!!

  Veliki pozdrav.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczególnie podoba mi się wykończenie tyłu bombek,ciekawa faktura i wzory. Pokażesz kiedyś swoje biżutki? Ja od zawsze pracuję systemem w szachownicę tzn.przeplatam etap malowania/oprawiania kamieni/szycia/ szeroko pojętego recyklingu(czyli coś z niczego)/decu/komponowania biżuterii/drutów szydełka itd. To mi pozwala nie popaść w rutynę i nie wypalić się w jednym temacie.
  Powodzenia w nowym hobby.
  A tych opakowań na bombki też jestem bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bombowe! To czekamy na to cudowne pudełko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pero que trabajos más bonitos, me encantaría poder hacer algo así, son preciosas!!! besos

  Chelo

  OdpowiedzUsuń
 5. No ,no ,nie powiem:))))piękne:)))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...