poniedziałek, 25 października 2010

Zimowy krajobraz w bombce

Dwa lata temu byłam na szkoleniu w jednej z hurtowni, gdzie między innymi pokazano śnieżną bombkę i powiedziano nam, jak się ją robi. Zrobiłam jedną po szkoleniu i na tym się skończyło. Tak z dwa miesiące temu zrobiłam następną na zamówienie mojej znajomej. Latem powstała bombka z zimowym krajobrazem wewnątrz.

Ponieważ Klientki odwiedzające sklep stacjonarny pytały się o to, jak się ją robi, postanowiłam zrobić lekcję pokazową jak krok po kroku wykonać taką bombkę z miniaturowym krajobrazem wewnątrz. Uwierzcie mi, nie jest to trudne :). Zapraszam na kurs obrazkowy, przekonacie się same.6 komentarzy:

 1. Piękny krajobraz!
  Mi jednak brakuje tego śniegu na "ścianach bombki". No, bo jak taki mróz, to powinno też, choć trochę, (aby widoku nie zasłaniać) zamarznąć. O, na przykład, dać gdzieniegdzie takie piękne płatki śniegu jak na tych szablonach lub stemplach.
  A tak poza tym, bajka!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bombka jest piękna! Uwielbiam Twoje miniaturowe cudeńka!
  Już widziałam gdzieś kurs jak zrobić taką pracę, jednak potrzeba do niej sporo materiałów, których niestety nie mam. Ale może kiedyś zakupie co trzeba i wykonam sobie taką bombkę... bo efekt powala!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bellisimo, realmente hermoso.
  besos desde España

  OdpowiedzUsuń
 4. Просто великолепная идея! очень красиво! надо взять на заметочку!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Aż chciałoby się tam zamieszkać na jakiś czas:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...