sobota, 29 maja 2010

W międzyczasie


Ostatnio nie udzielałam się zbytnio na blogach, ponieważ pochłonęła mnie praca nad meblem, który obecnie przerabiam. Znajoma prosiła mnie bym zmieniła charakter małej etażerki oraz lustra. W niedługim czasie pokażę co zrobiłam natomiast dziś .... kolejna pamiątka z Warszawy. Otrzymałam zlecenie na wykonanie szkatułki. Z tego względu, że nie potrafię zrobić identycznych prac, to od razu poinformowałam zleceniodawczynię, że ozdobienie pudełka będzie podobne w charakterze do tej, którą wybrała na wzór, ale nie będzie identyczne. W ciągu 3 tygodni powstała pamiątka z Warszawy, a że zostały mi resztki papieru z klawiszami, to zrobiłam jeszcze zakładkę. Szkatułka już poleciała w Świat, a w niedługim czasie odleci również zakładka.


8 komentarzy:

 1. Kolejna bajecznie śliczna pamiątka z Warszawy - Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. ależ cuda!!!
  'pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pudełeczko i zakładka są piękne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przesliczne prace, ten motyw wspaniale sie prezentuje i jest taki niespotykany, szczerze podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ladne decu !!!! Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowite tworzysz przedmioty. Nigdy jakoś nie wnikałam w tą technikę ozdabiania, polega to na 'wtapianiu' dekoru w przedmiot, pokrywanie jakimiś lakierami do uzyskania gładkiej powierzchni?

  Jeśli interesują Cię przedmioty dekoracyjne, a zapewne tak, to zobacz moje własnoręcznie wykonane chwosty. To coś zupełnie innego od tego, co można znależć w sklepie!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Prześliczna ta szkatułka, taka niepowtarzalna. Patrzy się na nią z ogromną przyjemnością. Pozdrowienia z leśnego zakątka:))

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo ładna szkatułka,w końcu rok Chopina

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...