poniedziałek, 28 września 2009

Coś piśmiennego


Oj ostatnio zaniedbałam mój blog, bo więcej czasu musiałam przeznaczyć na sklep stacjonarny i internetowy. Rozpakowywanie dostaw, układanie na półkach oraz rozwieszanie papierów sprawia mi ogrom radości. Cieszę się przy tym niezmiernie i wtedy można mnie porównać do małego dziecka, które z fascynacją rozdziera papier ze świątecznego prezentu.

Odwiedzanie dostawców w poszukiwaniu nowości też zajęło mi sporo czasu. Najważniejsze, że część towaru trafiła do sklepu i można się z nią zapoznać w dziale Nowości w sklepie internetowym. Niestety jeszcze dużo towaru czeka w kolejce do wstawienia...

Na dodatek otrzymałam do przetestowania preparaty do decoupage z litewskiej firmy, z którymi będę się zapoznawać w najbliższych dniach.
Oczywiście zdam relacje ale z tego, co już słyszałam, preparaty uzyskały przychylną opinię. Oczywiście w między czasie szaleję w pracowni i nadganiam twórcze działania w zdobieniu przedmiotów.6 komentarzy:

 1. No masz zdrowie, aż pozazdrościć. Tak niewiele jest osób, którzy potrafią połączyć pasje z życiem a Tobie się to udało. Goha trzymam kciuki i nie zaniedbuj bloga, bo to jest miejsce gdzie lubię zaglądać...no oczywiście i naszego forum Babskiehobby- bo tam dziewczyny czekają na Twoją pomoc i poradę.
  Balsi

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pudełko, świetnie dobrane i skomponowane elementy!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna skrzynia, jak zwykle piękna kompozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. w stylu vintage :) ma swój urok.

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoje prace jak zwykle cieszą oko, ale ja mam pytanie- litewskie preparaty do decoupage będą tańsze niż te zachodnie płacone w euro??:>

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...