środa, 27 maja 2009

Wieszaczek Babsztyla


Wbrew temu co mówi przysłowie, że "Szewc bez butów chodzi" postanowiłam, że ozdobię wieszak dla mojego kochanego Babsztyla czyli córki. Kilka dni trwało wybieranie wzorów. Wpierw miał być Kubuś Puchatek (którego też bardzo lubię). Wzięłam się za przygotowanie wieszaka do pracy. Kiedy miałam nakładać kolor okazała się, że zamiast Kubusia mają być księżniczki. Pomalowałam wieszak nowo wybranym kolorem. I kiedy miałam przyklejać wzory to.....okazał się, że zamiast księżniczek to jednak będzie FiFi... Oj, tego już było za dużo.. Stwierdziła, że poczekam bo kobieta zmienną jest i zanim zacznę na dobre (nie mówiąc o skończeniu pracy nad wieszaczkiem) to koncepcja zmieni się po stokroć. Tak też się stało. Stwierdziłam, że za długo to trwa i jak tak dalej pójdzie to córcia skończy osiemnastkę a wieszaczek nadal nie będzię ozdobiony. Wzięłam sprawy w swoje ręce i postanowiłam zastosować wzory ponadczasowe. Wróżki, elfy i różyczki są zawsze mile widziane.Wieszaczek jest już skończony. Wisi na ścianie a Niunia jest szczęśliwa.

10 komentarzy:

 1. Słodki i romantyczny.Dziękuję za odwiedziny na moim blogu.Na pewno poznasz parę rzeczy kupionych w Twoim sklepie,którego wszystkim polecam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj śliczny! Nie dziwię się, że córcia szczęśliwa :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie takie cuda powodują u mnie syndrom dziewicy, jak mawiał pewien mój nauczyciel, i bym chciała i się boję :)))))

  Chciałabym bardzo sprobować wykonać coś podobnego własnymi rękoma, ale wiem, że takiego efektu nie osiągnę.

  Dobrze, że można choć oczy nacieszyć i pomarzyć .....

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczny , romantyczny i dziewczyński :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak fajnie, że jeszcze niektóre dziewczynki mają na ścianie wróżki i różyczki, a nie 'Hannah Montana' :-) Chociaż to pewnie dlatego, że niewiele mam potrafi tak pięknie ozdobić wieszaczek...

  OdpowiedzUsuń
 6. tez bym była szczęśliwa...elf i róże...mmmmm

  OdpowiedzUsuń
 7. cudny, zresztą jak wszystko tutaj :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Prześliczne prace - wszystkie!
  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...