piątek, 24 kwietnia 2009

Moja twórczość z innej beczki....


Dawno… a nawet bardzo dawno nigdzie nie pokazywałam moich prac z innej dziedziny.
Kiedy nie mam uczulenia na dłoniach za to mam natchnienie to siadam i lepię Anioły z masy solnej. Najśmieszniejsze jest to, że nie wiem jak one będą wyglądały. Po prostu siadam, zamyślam się (niektórzy twierdzą że odpływam) i lepię, palce jakoś same pracują. I tak sobie leżą i odpoczywając wysychają przez 5-6 dni. Później wypiekanie w piekarniku (5-6 godzin) i mogę malować. Kiedy układam je na stole to wiem, jak każdy z nich ma być pomalowany i co mam dodać (decoupage, koronki, tasiemki, kwiatki inne dodatki). Maluje je kilka razy z przodu i z tyłu. Większość osób pyta mnie (nie wiem dlaczego) czy one są z gipsu. Odpowiadam: “nie, są ulepione przeze mnie z masy solnej”.

13 komentarzy:

 1. Twoje anioły są zupełnie inne niż te, które dotąd widziałam. Są indywidualistami. Urocze są :-) Dla mnie ten pierwszy, w stokrotki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiałam je już w Twoim sklepie. Są jedyne w swoim rodzaju, zupełnie inne niż te które oglądałam wcześniej w internecie. PRZEPIĘKNE

  OdpowiedzUsuń
 3. wzdech... są niezwykle urokliwe... takie kobiece i delikatne

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdyby nie skrzydla, pomyslalabym, ze to przepiekne laleczki, niewinne, tak jak bywaly kiedys, z pieknymi buziami. A dodatek skrzydel spowodowal, ze sa naprawde sliczne, niewinne, w pieknych sukienkach.
  To sie nazywa-miec talent.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję. Miło robi się na sercu, kiedy to co robię podoba się innym.... :) :)

  OdpowiedzUsuń
 6. One mają duszę... :-))
  Piękne Gosiu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne,nie potrafię określić emocji jakie we mnie wzbudzają.AgaB wspomina o jakimś sklepie,ale gdzie? Muszę mieć takiego Aniołka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj Anonimowy. Obecnie zostały mi 3 anioły i są w sklepie internetowym www.goha.pl
  Mozesz je też zobaczyć na żywo w sklepo-pracownio-galerii, która mieści się w Warszawie na ul.Różana 65 (czynna od pon. do czw. 13-19)
  Zapraszam zwłaszcza że niedługo będe zdobiła kilka następnych aniołów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Twoje anioly sa przepiekne

  OdpowiedzUsuń
 10. Rób kobieto, rób- aniołki są cudne! =}

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...