poniedziałek, 24 września 2012

W sprawie głosowania w konkursie "Łubiankowe wariacje"

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie, jakim mam nadzieję był konkurs "Łubiankowe wariacje". Głosowanie skończyło się wczoraj o północy. Na razie nie ogłaszam wyników. W związku z głosami oddanymi przez osoby anonimowe (za które dziękuję) postanowiłam dla "potwierdzenia tożsamości" tych osób wysłać do nich wszystkich wiadomość, z prośbą o potwierdzenie, że brali udział w głosowaniu. Poniżej treść maila:

Tytuł: Głosowanie w konkursie "Łubiankowe wariacje"

Dotarł do nas komentarz, w którym osoba głosująca na pracę biorąca udział w organizowanym przez nas konkursie umieściła Twój adres e-mail, jako potwierdzający jej tożsamość. Chcielibyśmy sprawdzić, czy to Ty oddałaś(eś) swój głos w konkursie "Łubiankowe wariacje", organizowanym przez nas, czy ktoś posłużył się Twoim adresem.
 
Jednocześnie informujemy, że w przypadku nieodpowiedzenia na ten mail, wpis zostanie usunięty, a więc zniknie również podany w nim adres e-mail.


Na odpowiedź czekamy do najbliższego wtorku do północy, czyli do 25 września, godz. 23:59.

Pozdrawiam
Sławomir Taubert
"Urokliwisko Gohy"
urokliwisko-gohy.blogspot.com

PS.: Głosowanie można obejrzeć w tym poście: http://www.urokliwisko-gohy.blogspot.com/2012/09/konkurs-ubiankowe-wariacje-prezentacja.html

Zgodnie z informacją zawartą w tej wiadomości czekam na odpowiedź do jutra, do północy (25 września, 23:59). Głosujących prosimy o odpowiedzenie na wiadomość, inaczej głosy nie zostaną uznane. Odpowiedź musi być wysłana z adresu mailowego, który został podany w komentarzu, w którym oddany został głos.

Jak się pewnie domyślacie, wyniki ogłosimy w środę, 26 września.

2 komentarze:

 1. Nie jestem anoimowym głosującym i
  Mam nadzieję ,że mój głos będzie ważny .
  Dla pewności-wiki0877@onet.eu głosowałam na nr1.
  Pozdrawiam Gosiu .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hanka, oczywiście, że nie jesteś anonimowa :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...