wtorek, 7 sierpnia 2012

Uwaga! Konkurs z nagrodami

Ostatni mój post dotyczący ozdobienia zwykłej łubianki wzbudził u Was duże zainteresowanie, co widać po komentarzach. Ich lektura uświadomiła mi, że wiele z Was przymierza się do tego, aby taką łubiankę ozdobić. W związku z tym postanowiłam zachęcić Was do zrealizowania tego zamierzenia.

Organizuję konkurs "Łubiankowe wariacje"Waszym zadaniem jest - jak się pewnie domyślacie - przyozdobić łubiankę dowolną techniką. Zdjęcie gotowej łubianki proszę wysłać mailem na adres sklep@goha.pl wraz ze swoimi danymi:

 • imię i nazwisko,
 • nick.
Przesyłając zdjęcia pracy oświadczacie, że jesteście jej autorką / autorem oraz wyrażacie zgodę na opublikowanie zdjęcia pracy na moim blogu bez zamieszczenia danych autora pracy (zdjęcia będą opublikowane anonimowo - przynajmniej do zakończenia głosowania).

Zdjęcia prac będę przyjmować do 7 września do godz. 23:59. Zdjęcia prac zostaną opublikowane na moim blogu do 9 września do godz. 23:59. Głosowanie zaczynamy po opublikowaniu posta, a kończymy 16 września o godz. 23:59. Głosować możecie tylko na 1 pracę. Żeby oddać głos na daną pracę w poście, w którym zostaną opublikowane zdjęcia, pozostawcie komentarz z numerem zdjęcia pracy, która Wam się najbardziej podoba.

Uwaga:
Osoby, które będą głosować jako "Anonimowy", proszę o podpisanie się lub podanie namiaru na swojego bloga lub jakiejkolwiek innej informacji, która pozwoli na jednoznaczne "zidentyfikowanie" osoby :). Zastrzegam sobie prawo do nieuwzględnienia głosu w przypadku wątpliwości co do autora komentarza (o czym poinformuję w komentarzu, żeby osoba mogła naprawić swoje niedopatrzenie).

Wyniki głosowania zostaną opublikowane w oddzielnym poście następnego dnia po zakończeniu głosowania, czyli 17 września. Dla autorów / autorek trzech prac, które uzyskają najwięcej głosów czekają nagrody:
 • 1 miejsce: okrągły zegar z MDF-u wraz z mechanizmem zegarowym i wskazówkami + zestaw serwetek + rabat 15% na zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym do wykorzystania w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia wyników + niespodzianka;
 • 2 miejsce: dwa pędzle Crafter's Choice amerykańskiej firmy Royal & Langnickel + zestaw serwetek +  rabat 10% na zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym do wykorzystania w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia wyników;
 • 3 miejsce:  zestaw serwetek +  rabat 5% na zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym do wykorzystania w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia wyników.
Wśród osób głosujących wybierzemy jedną osobę, która otrzyma od nas nagrodę-niespodziankę. Dodatkowo osoby, które zamieszczą poniższy baner informujący o konkursie na swoim blogu będą miały dodatkową szansę na otrzymanie nagrody-niespodzianki. O umieszczeniu tego banera proszę mnie poinformować przesyłając maila z linkiem do bloga na adres sklep@goha.pl. Zapraszam wszystkich do zabawy!

2 komentarze:

 1. Pojęłam wyzwanie i ozdobiłam łubiankę. Było trudno, bo trafiła mi się krzywa, z sękiem, po prostu najbrzydsza jaka była na świecie. Potrzebowała pomocy i metamorfozy. Co prawda dalej jest krzywa i sęk pozostał, ale mam nadzieje, że dodałam jej trochę uroku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mona ciesze się, że podjęłaś się wyzwania. Zdjęcia już dotarły.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...