środa, 4 marca 2009

Zapraszam do "Urokliwiska Gohy"


Zapraszam Was serdecznie do “Urokliwiska Gohy”.
Od końca lutego jesteśmy na Mokotowie w Warszawie. W pięknym, spokojnym miejscu, do którego z łatwością można dojechać.
Na Różanej 65 znajdziecie dużo ciekawostek.
Jest moja pracownia, w której można kupić lub zobaczyć na żywo prace wykonane przeze mnie. Tu odbywają się kursy, szkolenia, warsztaty oraz spotkania.
Jest sklep stacjonarny z rzeczami do decoupage (i nie tylko bo oferta będzie się zwiększała). Przedmioty z drewna, MDF-u, metalu, ceramiki , sztucznych tworzyw. Są papiery (różne a oferta będzie zwiększana).
Od 7 marca będą serwetki (około 700 wzorów, i nie wszystkie są w sklepie internetowym), które będzie można na miejscu wybrać i kupić nawet po 1 sztuce.
Można odbierać zamówienia, które złożycie w sklepie internetowym (www.goha.pl).
Powstaje też część galeryjna, w której znajdziecie prace wielu twórców i artystów z różnych dziedzin (biżuteria, scrapbooking, różności z tkanin, szydełkowe cudeńka, wyszywane, tkane i plecione…. itd.)
Jeszcze raz serdecznie Was zapraszam do pracownio-sklepu „Urokliwisko Gohy” na ul. Różana 65 w Warszawie gdzie popijając aromatyczną kawę lub herbatę będzie można spokojnie zrobić zakupy.

8 komentarzy:

 1. szkoda że mam tak strasznie do Ciebie daleko... buuu

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale jak będziesz w okolicy to zapraszam...:) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Od 7 marca będą serwetki (około 700 wzorów, i nie wszystkie są w sklepie internetowym)"
  A szkoda... jeśli ktoś mieszka na innym krańcu Polski, z dala od stolicy i może zamówić coś tylko przez internet i na dodatek zamawia sporo i dość regularnie, to jest poszkodowany...
  Ale i tak lubię ten sklep ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj paniB :) :)
  Też ubolewam nad tym, że nie wszystko jest w sklepie internetowym. Najgorsze jest to, że nieliczne firmy dają zdjęcia towarów, które mają w swojej ofercie. Najczęściej jest tak, że przywozimy towar i musimy zrobić zdjęcia, skany..itd. Obecnie nie nadążamy już czasowo. Staramy się co jakiś czas wstawić kilka wzorów serwetek... ale to za mało zwałszcza, że mamy wzory, które leżą tak co namniej rok. Oczywiście będziemy też wstawiać serwetki do sklepu...ale jak coś potrzebujesz to daj znać...może akurat mam to w swoich zapasach :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj , jak miło znalezć się w tak przyjaznym miejscu :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. a ja byłam i było słodko (dosłownie i w przenośni) a kto nie był a mógł niech żałuje! wszystkiego najlepszego w nowym miejscu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jednoskrzydła Ciesze się, że się Tobie podobało...:) :)
  Dziękuję bardzo za odwiedziny i zapraszam częściej...:) :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zazdroszczę Ani, że miała okazję Cię odwiedzić... Mam parę rzeczy, których potrzebuję... zgłoszę się na pewno, a do sklepu internetowego i tak lubię zaglądać i robię to nawet codziennie, czekając na kolejne nowości.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...