poniedziałek, 3 lutego 2014

Świąteczne dekoracje ulic Warszawy

W poprzednim roku nie zdążyłam zobaczyć świątecznych iluminacji, jakie porozwieszano na ulicach Warszawy. W tym roku udało nam się zrobić krótki wypad na rodzinny spacer. A ponieważ usłyszałam wiadomość, że dzisiaj jest ostatni dzień, kiedy te dekoracje będą jeszcze cieszyły nasze oko, postanowiłam pokazać Wam kilka zdjęć, jakie podczas tego spaceru zrobiliśmy.
Przy okazji chcę poinformować, że z winy ekipy wykonującej remont w nowym lokalu, mamy spore opóźnienie w stosunku do naszych planów. Otwarcie sklepu stacjonarnego przesunie nam się najpewniej na koniec lutego (mamy taką nadzieję, że nie dalej). Ponieważ cały towar mamy nadal zapakowany w pudłach i nie mamy do niego obecnie dostępu (jest zastawiony innymi, różnymi paczkami), więc nadal nie mamy możliwości przygotowania zamówień, które do nas spływają. Bardzo serdecznie naszych Klientów przepraszam za tę niedogodność i zapewniam, że robimy wszystko, aby je jak najszybciej zrealizować. Żeby chociaż trochę zrekompensować długie oczekiwanie postanowiliśmy każdemu Klientowi, który w trakcie przenosin sklepu złożył i opłacił zamówienie, przesłać w raz z jego zamówieniem jednorazowy kod rabatowy uprawniający do 15% rabatu przy następnym zamówieniu.

4 komentarze:

 1. W Bielsku mam identyczny "prezencik". Ale chwila...Gdzie Wasz śnieg??O.o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aguś nie widzisz śniegu bo zdjęcia robiłam na 2 dni przed jego spadnięciem :)

   Usuń
 2. Podobno dekoracje już powoli zdejmują więc to chyba był ostatni moment na taki spacer :) Pozdrawiam - Kasia (rozmawiałyśmy dzisiaj na CraftWawie razem z Izą ) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Katka niestety już wczoraj je demontowali :(
   Miło mi było Ciebie poznać :) :)
   Pozdrawiam

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...