piątek, 4 października 2013

Nowe tematy i terminarz kursów na październik

Opublikowałam nowy terminarz kursów na miesiąc październik. Przygotowałam dla Was kilka nowych tematów. Pierwszym z nich jest kurs zdobienia segregatorów. Malowanie specjalną techniką oraz wykonywanie ornamentów masą strukturalną z wykorzystaniem szablonów to główne tematy tego kursu. A oto kilka zdjęć takich segregatorów, jakie będą robione. Oczywiście każda z Was przygotuje na gotowo jeden segregator.
Kolejnym ciekawym tematem jest wprowadzona ostatnio przeze mnie do oferty sklepu masa termoutwardzalna PREMO. Na kursie, który odbędzie się 10 października nauczę Was, jak za jej pomocą przygotować magnesiki w kształcie małych torcików. Zestaw takich magnesów własnoręcznie przygotowanych może być wspaniałym prezentem pod choinkę. Na moim blogu o miniaturkach możecie taki przykładowy zestaw obejrzeć.

Nowością w ofercie moich kursów jest ozdabianie szkła farbami Colorink. Na kursie oprócz farb Colorink będziemy wykorzystywać złocenia. Za cenę jednego kursu otrzymacie więc dwa kursy. A połączenie tych dwóch technik daje niesamowite efekty. Zobaczcie same:


I na koniec ostatnia nowość: obraz z baletnicą. Podobrazie nie jest wdzięcznym podłożem do przyklejania. Błędy przy pracy z nim popełniają nawet instruktorki z Włoch (niewłaściwe podejście do przyklejania, które może prowadzić do późniejszego odklejania się motywu). Ale jeżeli wiesz, jak i czym przykleić motyw na podobrazie, praca z nim może być przyjemnością. A ja Was tego nauczę. Na kursie będziecie uczyć się malowania, odpowiedniego przyklejania wzorów wyciętych z papieru do decoupage na podobraziu i stosowania specjalnej pasty strukturalnej z elementami złota. A z takim oto gotowym obrazem wyjdziecie do domu:


Zapraszam do zapoznania się z terminami kursów (kliknij tutaj). Na tej stronie znajdziesz informację, jak zapisać się na kurs i gdzie wpłacić zaliczkę.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...