poniedziałek, 17 czerwca 2013

Warsztaty tworzenia przedmiotów zdobionych masą plastyczną Premo w technice millefiori

Masy plastyczne Premo to wysokiej klasy modelina czyli termoutwardzalne tworzywo plastyczne do tworzenia biżuterii artystycznej, dekoracji, ozdób i przedmiotów użytkowych. Modelina zazwyczaj kojarzy się z lepieniem figurek, ale to tylko jej jedno zastosowanie. Jedną  z bardziej efektownych technik tworzenia przedmiotów jest zaczerpnięta od włoskich wytwórców artystycznego szkła, technika millefiori. Polega  ona na układaniu wałeczków oraz warstw  modeliny w taki sposób, aby w przekroju powstał odpowiedni wzór.

Ostatnio do oferty sklepu wprowadziłam masę plastyczną Premo. Z tej okazji w ramach promocji nowego działu organizuję pokaz połączony z warsztatami, na których uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w tworzeniu przedmiotów zdobionych masą plastyczną Premo w technice millefiori. Uczestnicy warsztatów  poznają kilka wzorów,  za pomocą których stworzą autorski komplet unikalnej biżuterii, a wykonane przedmioty zabiorą do domu.

Warsztaty odbędą się
20 czerwca (czwartek) w godzinach 18:00 - 20:00

Koszt 20

Warsztaty prowadzić będzie Monika Skowrońska
kamino70.blogspot.com

Ze względu na warunki lokalowe ilość miejsc jest ograniczona. Zainteresowanych zapraszam do sklepu, ul. Oleandrów 7 lok. 4. Proszę o wcześniejsze zapisywanie się na warsztaty.

Zapisy telefoniczne pod numerem 601 356 320
lub
mailowo: pracownia@goha.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...