wtorek, 31 sierpnia 2010

Warsztaty zdobienia mebli

Od września w Urokliwisku powracają zajęcia, kursy i warsztaty. Będą nowe tematy i pomysły, których najwięcej pojawi się od października. Wrześniową nowością są

WARSZTATY ZE ZDOBIENIA MEBLI

Będą to spotkania powtarzające się cyklicznie co drugi piątek w mojej pracowni na Różanej. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10.09.

Co i jak będziemy ozdabiać?

Ozdabiać będziemy małe, średnie i duże formy meblowe - wybór należy do Ciebie. Możesz przyjechać z własnym meblem lub skorzystać z oferty, jaką mam w sklepie stacjonarnym (tutaj można zobaczyć aktualną ofertę - obecnie w przygotowaniu). Mebel będzie ozdabiany tak, by pasował do Twojego wnętrza lub tak, byś mogła poznać interesujące Ciebie techniki zdobnicze. Praca z danym meblem będzie zależna od jego stanu użytkowania (czy jest to stary mebel czy nieużywana świerzynka). Pracować będziemy w indywidualnym tempie każdego z uczestników oraz w trybie wysychania poszczególnych preparatów.

Ile będą trwały takie spotkania?

Pracownia będzie otwarta w godzinach 10:00-20:00. W tym czasie będziemy ozdabiać meble. Możesz przyjechać na 10 godzin, a możesz na 2, 3, 4 ...itd., w dogodnych dla Ciebie godzinach (np. 16-19 albo 15-17 albo 14-20 itd.). Wszystko zależy od tego ile masz wolnego czasu lub ile czasu chcesz przeznaczyć na naukę.

Jaka jest cena i co w zamian dostajesz?

Koszt zajęć to 25 zł za godzinę. W zamian w ramach zajęć otrzymujesz:
 • dostęp do preparatów i narzędzi potrzebnych w czasie zdobienia (niestety prócz żywicy szklącej - to dla zainteresowanych szkliwieniem);

 • dostęp do mojej wiedzy - jestem w tym czasie do Twojej dyspozycji;

 • słodki poczęstunek, napoje, kawa, herbata - dla wszystkich osób;

 • oraz dodatkowo dla osób, które wykupią więcej niż 5 godzin zajęć w danym dniu, pełnowartościowy, ciepły obiad przygotowany przez firmę cateringową.
Na warsztatach możesz pracować z meblem aż do końcowego lakierowania albo, jeżeli stwierdzisz, że już dalej dasz sobie sama radę, przerwać i dokończyć samodzielnie w domu w dowolnym momencie.

Jak zapisać się na warsztaty?

Na zajęcia możesz zapisać się wysyłając wiadomość na mail pracownia@goha.pl, wykupując zajęcia w sklepie internetowym albo telefonicznie pod numerem 601 356 320. Potwierdzeniem uczestnictwa oraz zarezerwowania miejsca jest wpłata na konto równowartości dwóch godzin, czyli 50 zł.

Liczba uczestników

Maksymalną liczbę uczestników ustalam indywidualnie w zależności od wielkości zdobionych mebli (niestety moja pracownia nie jest z gumy - a szkoda). Mogę Ciebie zapewnić, że będę tak dobierać liczbę uczestników warsztatów, żebyś mogła swobodnie zdobić mebel i żebym mogła wystarczająco dużo czasu Tobie poświęcić.

Oferta dla osób z Warszawy i okolic

Jeżeli posiadasz mebel, który będzie ciężko przewieźć do pracowni, to też możesz skorzystać z oferty. Jak? Przyjadę do Ciebie i będziemy go ozdabiać u Ciebie w domu. W trakcie pierwszego spotkania obejrzę mebel i uzgodnimy dogodne dla nas dni naszych spotkań (za to nie płacisz ani złotówki). Na następnym spotkaniu wspólnie z Tobą uzgodnię, co będziemy robić i potem zabieramy się do pracy. Koszt zajęć to również 25 zł za godzinę. Cena dotyczy samych zajęć, być może będę musiała doliczać koszty dojazdu. Ale to już ustalimy indywidualnie (będzie to zależne od odległości). Na zajęcia przywiozę oczywiście ze sobą wszystko to, co w danym momencie będzie nam potrzebne do pracy.

Jeżeli mieszkach daleko od Warszawy, a też chcesz skorzystać z takich warsztatów, skontaktuj się ze mną, szczegóły uzgodnimy indywidualnie.

PS.: W następnym poście podamy terminarz pozostałych kursów.

3 komentarze:

 1. Bardzo ciekawa propozycja. Szkoda,że tak daleko.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. no właśnie, szkoda, że tak daleko...

  OdpowiedzUsuń
 3. Odległość nie stanowi żadnego problemu. Przecież można zorganizować warsztaty np.tygodniowe w danym np.mieście (miejscu). Z chęcią przyjadę byśmy mogły działać.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...